Loading..

Produkt został dodany do Twojego koszyka.

Produkt został dodany do porównywarki.

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI SPRZEDAŻY

Zakres obowiązków:

  •  Obsługa Klientów sklepu internetowego (telefon, e-mail) oraz w Showroomie Goshico
  •  Obsługa systemu zarządzania zamówieniami
  •  Wsparcie działań sklepu internetowego w zakresie logistyki i administracji
  •  Obsługa procesów sprzedażowych, informacyjnych i reklamacyjnych
  •  Podnoszenie jakości obsługi Klienta, weryfikacja i budowa standardów
  •  Raportowanie sprzedaży, trendów, oczekiwań rynkowych

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obsłudze Klienta w branży modowej
  • Znajomość przepisów dotyczących sprzedaży internetowej
  • Komunikatywność
  • Chęć rozwoju i dzielenia się wiedzą
  • Wysoka kultura osobista
  • Wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność współpracy w zespole, podejmowania decyzji
  • Znajomość systemów księgowo-magazynowych, serwisu Allegro i platformy Magento – mile widziane

Co proponujemy:

  • Umowę na stałe w perspektywie długoterminowej
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju na każdej płaszczyźnie zawodowej
  • Pracę w inspirującym otoczeniu, współtworzenie wizerunku firmy

RABAT 10%